Zváračské okuliare a štíty

Usporiadať podľa 
Výrobca  Pracovné okuliare PANOLUX

cena v eshope 4,42 €

Zváračské okuliare B-B 40 ARDON

cena v eshope 4,67 €Zváračská kukla SK 200

cena v eshope 6,25 €Zváračská kukla MASOUD2 DELTAPLUS

cena v eshope 6,58 €

Zváračské okuliare PACAYA T5 DELTAPLUS
bežná cena v predajni 9,00 €

cena v eshope 8,00 €

tovar v akcii
Pracovné okuliare 3M 2890A ACETÁT

cena v eshope 10,50 €

Zváračská kukla SK 100

cena v eshope 10,75 €

Zváračská kukla CASOUD2 DELTAPLUS

cena v eshope 13,00 €novinka
Ochranné pracovné okuliare

Prvopočiatky vývoja okuliarov ako nástroja na čítanie sú zaznamenané už v starom Egypte. Zachoval sa zápis, ktorého autorom je Seneca, v ktorom sa hovorí: „Písmenká, i veľmi malé a nezreteľné, vidno ako väčšie a zreteľnejšie, ak sa na ne pozeráme cez pohár naplnený vodou.“

Okuliare, ktoré nájdete na nasledujúcich stránkach, sú určené primárne na prácu. Ich úlohou je ochrániť oblasť očí, prípadne i časť tváre. Ak potrebujete chrániť celú tvár, vyberte si zo širokej ponuky štítov. Vývoj za posledných niekoľko rokov predovšetkým v oblasti dizajnu posunul pracovné ochranné okuliare výrazne dopredu, preto nie je dôvod hanbiť sa nosiť také okuliare. Z tohto dôvodu niektoré varianty bezpečnostných okuliarov na prvý pohľad od tých športových nerozoznáte.

Dodávame pracovné okuliare na prácu v rôznom prostredí, preto si dobre všímajte materiály, z ktorých sú vyrobené predovšetkým zorníky. Napríklad polykarbonátové zorníky poskytujú vyššiu ochranu proti nárazu, čo najviac ocenia pracovníci v strojárenstve či inom podobnom priemysle, kde odlietavajú odštiepky. Ponúkame varianty s UV filtrom, ochranou proti poškriabaniu či oroseniu, so žltými, tmavými, dymovými alebo zrkadlovými zorníkmi. Aby ochranné okuliare sedeli takmer každému, majú strannice niektorých modelov možnosť nastaviť tak ich dĺžku, ako aj uhol.

Nezabúdajte na doplnky, napr. puzdrá alebo čistiace handričky. Ochránia vaše okuliare pred opotrebením, a tak vám budú dlhšie slúžiť.

YjI0Z