bezpečnostné postroje - pre prácu vo výškach

BEZPEČNOSTNÉ POSTROJE

Bezpečnostné postroje - pre práce vo výškach - možnosť dodania aj do 24 hod - pokiaľ je tovar skladom. Informujte sa na kado.opp@gmail.com

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Univerzálna úschovná taška ARDON SKLADOM!
bežná cena v predajni 5,00 €

cena v eshope 2,08 €

novinka


top produkt
top produkt


Ochranná prilba PW97
bežná cena v predajni 8,00 €

cena v eshope 5,50 €

tovar v akcii
top produkt
Karabína AZ 011T Twist Lock

cena v eshope 9,58 €

top produkt


Univerzálny prepravný vak LANEX

cena v eshope 13,83 €Bezpečnostný postroj HAR11 DELTAPLUS

cena v eshope 15,75 €Bezpečnostná kotva AM009 DELTAPLUS

cena v eshope 16,25 €

Bezpečnostný postroj HAR12 DELTAPLUS
bežná cena v predajni 22,00 €

cena v eshope 17,08 €

tovar v akcii
top produkt


Odporúčame Vám
 

HARMONIZOVANÉ EURÓPSKE ŠTANDARDY

EN353-2: Pohyblyvé zachytávače pádu na pevnom lane - Zariadenie sa skladá s pohyblivého, samozatváracieho zachytávača pádu, flexibilného lana (oceľové lano, syntetické lano). Súčasťou zariadenia môže byť absorbér energie. Príklad: pri vertikálnom pohybe alebo pri práci na naklonenenej rovine.

EN354: Laná - Spojovacie elementy. Laná môžu byť syntetické, oceľové, pásové alebo reťazové. Maximálne dĺžka: 2m. Upozornenie: Laná bez absorbéru energie nesmú byť používané ako zariadenie na zachytávanie pádu. Príklad: Môže sa používať len na obmedzenie pohybu.

EN355: Tlmiče pádu - Zariadenie, ktoré bezepčne tlmí pád z výšky pomocou redukcie nárazov. Príklad: pre krátke vzdialenosti. Tlmič pádu s dvojitým lanom zabezpečuje totálnu ochranu pri prekonávaní rôznych prekážok.

EN358: Systém na udržiavanie pracovnej pozície -Zariadenie na udržiavanie pracovnej pozície, ktoré pozostáva s pracovného opasku a lana. Obidva komponenty sú spojené a tvoria komletný systém. Príklad: len na udržiavanie pracovnej pozície za účelom uvoľnenia rúk.

EN360: Samonavíjací zachytávač pádu - Samozatvárací zachytávač pádu. Súčasťou zariadenia môže byť absorbér energie. Príklad: pri vertikálnom pohybe alebo pri práci na naklonenej novine.

EN361: Postroje - Postroje pre použitie pri práci vo výškach. Postroje sú vyrábané z pásov, spôn a iných elementov. Zvyčajne bývajú nastaviteľné a ich funkciou je zachytiť osobu počas pádu a po ňom.

EN362: Spojovacie elementy - Spojovacie zariadenie môže byť karabínka alebo hák.

EN795: Kotviace zariadenia - Kotviace zariadenie slúži na ukotvenie