TOP produkty

cena v eshope 6,25 €
cena v eshope 31,06 €

INFORMÁCIE

arr3KURÍER DPH HOME €2,90 s DPH alebo ZADARMO pri nákupe nad €50,- s DPHDPD – doručuje zásielky do druhého pracovného dňa od odoslania tovaru (po odoslaní tovaru Vám príde... arr3KDE NÁS NÁJDETE PRACOVNÉ ODEVY KADO, s. r. o. (pred tým Karol Dudinský od roku 1996)Nákupné stredisko VIRMA... arr3DODACIE PODMIENKY Termín dodania: Dostupnosť tovaru uvádzame pri každom produkte. Štandardná dodacia lehota je do... arr3VEĽKOSTNÉ TABUĽKYVážení zakazníci! Pre orientáciu prosím použite nasledovné veľkostné tabuľky. Meriame tesne u tela... arr3Často kladené otázky1) Je povinná registrácia? NIE, registrácia nie je nutná! U nás môžete nakupovať bez...

» Vysvetlivky značiek
TECHNOLÓGIE VM

 

 

FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej vrstvy, spolu s medzipodšívkou a usňovým zvrškom obuvi tvorí dokonalé riešenie optimálnej klímy vo vnútri obuvi. Zaisťuje tepelnú izoláciu, paropriepustnosť a vodeodolnosť.

FREE-TEX membrána Optimálna kombinácia priedušnosti a tepelnej izolácie udržuje nohy v teple a suchu, a to aj pri neočakávaných zmenách počasia. Obuv je trvalo nepremokavá a preto neprepúšťa vlhkosť z vonkajšieho prostredia.

FREE
-TEX
membrána technologii FREE-TEX membrána, zložená z vysoko odolných vrstiev textílií, ktorej 100% nepremokavosť je zaistená špeciálnou technológiou, podlepením a zváraním švov.

KEVLAR
Protiporezný
100% KEVLAR Špeciálne vnútorné podšívky, 100%KEVLAR s plošnou hmotnosťou 650g/m2. Zaisťuje v niekoľkovrstvovom použití odolnosť proti porezaniu motorovou pílou.

AIR
MESH
podšívkový materiál s nasiakavou schopnosťou, paropriepustný, oderuvzdorný, spĺňajúci všetky hygienické normy, je použitý takmer na celej kolekcii obuvi značky VM. Materiál zaručuje maximálny komfort.

Upper LEATHER

S3 Buffalo fullgrain heavy printed Vode odolný, lícový, vrchnýmateriál v hrúbke 2,0-2,2 mm, spĺňajúce tie najnáročnejšie požiadavky ťažkého priemyslu a požiadavky všetkých súčasnýchnoriem.

Upper LEATHER

Lícovej hovädziny široká škála farieb a prevedenia týchto materiálov, ako plnolícé materiály typu Pull-up, cow grainnappa, crazy horse a pod. svojimi prírodnými vlastnosťamivyzdvihujú kvalitu dodávanej obuvi na jej najvyššiu možnú úroveň.

Upper LEATHER

Lícové, česané, hovädzie nubuky triedené usne tej najvyššej kvality, dodávané v hrúbkach 2,0-2,2 mm a 2,2-2,4 mm, vybranými materiály pre obuv tej najvyššej kvality, s tými najprísnejšími požiadavkami. Obuv vyrobená z týchto materiálov dosahuje 3-násobne dlhšie úžitkové doby než u bežne dostupnej obuvi, vyrobenej z korigovaných či štiepaných materiálov.

Upper LEATHER

Velury a štiepenky. Široká škála velúr, prípadne štiepaných usní v tej najvyššej kvalite, zaručujú maximálne pohodlie dodávané obuvi. Obuv s perforovanými dielcami v kombinácii s priedušným textilom zaručuje celkovú ľahkosť a priedušnosť všetkých dodávaných vzorov.

SYNTHETIC

CORDURA syntetický materiál Cordura, ako materiál paropriepustný, vodovzdorný, odolný proti oderu a pretrhnutiu, je v koliesku obuvi VM použitý často ako kombinační materiál spolu s lícovými materiálmi a nubuku.