LAS S14 prilba, textil 4b zelená
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- LAS S14 prilba, textil 4b zelená🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní 63 KS11,84 €/ KS9,63 € bez DPH
Popis
ventilated industrial helmet; 4 point textile headband; size adjustment using a sliding tape; material polyethylene; weight 310 g
| Normy: | EN 397:2012+A1:2012 |
|---|---|
| Materiál prilby: | polyethylen |
| Typ prilby: | EN 397 - Priemyslové ochranné prilby |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Strojárstvo | |
| Stavba | |
| Hmotnosť prilby: | 310 g |
| Vyrobené v EÚ: | Áno |
| Head protection features: | Bez ventilácie |
| Hlavový kríž: | 4 body |
| Nastaviteľná veľkosť: | Račňa |
| Životnosť: | 4 roky |
| Teplota: | -30 °C až +50 °C |
| Hmotnosť: | 310 g |
| Vlastnosti prilieb: | Vymeniteľný postroj |
| Integrovaný potný pásik | |
| Slot pre chrániče sluchu | |
| Upevnenie tvárového štítu |
Parametre
VýrobcaCERVA
Farbazelená
Farba2zelená
NormyEN 397:2012+A1:2012
ZnačkaLasogard
Vyrobené v EÚÁno
Materiál prilbypolyethylen
Typ prilbyEN 397 - priemyselné ochranné prilby
Hmotnosť prilby310 g
Head protection featuresBez ventilácie
Hlavový kríž4 body
Nastaviteľná veľkosťProtišmyková račňa
Životnosť4 roky
Teplota-30 °C až +50 °C
Vlastnosti priliebVymeniteľný postroj, Integrovaný potný pásik, Slot pre chrániče sluchu, Upevnenie tvárového štítu
Odporúčaný priemyselPreprava a skladovanie, Strojárstvo, Stavba
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty















