1. Úvod
  2. BLOG
  3. Hobby a voľný čas
  4. Camos a Terenno High na vlastnej koži

Camos a Terenno High na vlastnej koži

Je radosť chodiť a obliekať sa do produktov, ktoré si sami navrhujeme. Nedávno sme vyrazili so svojím svokrom na šťuky. Babie leto je už definitívne za nami a poriadne prituhuje. To bola príležitosť obliecť sa do našej novinky Camos , ktorú prezývame štít proti vode, vetru a chladu. A obaja sme boli maximálne spokojní. Aj keď svietilo slniečko, fúkal pekný severák. Ocenili sme tak predovšetkým predĺženú chrbtovú dĺžku bundy a vyvýšený pás nohavíc. Celková pružnosť látky tiež prišli vhod, keď sme ťahali dravce z vody. Určite tiež oceňujem nepremokavosť, asi ako každý rybár. Vreciek majú nohavice naozaj dosť, ale nie zase toľko, aby ste nenašli náhradné háčiky. V kombinácii s dlhoročnými osvedčenými topánkami Terenno Highna podrážke Vibram sa pri vode nemusíte báť pošmyknutia. Membrána Regi-tex ma podržala aj pri brodení plytkou vodou a nohy zostali v suchu.

 

Nakoniec to presvedčilo aj môjho svokra a rozhodol sa, že si zaobstarajú topánky Terenno tiež. Už si nechce prezliekať ponožky a prezúvať sa do náhradných čižiem v aute.

Robert Kunorza (CEO & Head of R&D BENNON Group, as)

S Terenno High i za koňmi

Väčšina mojej práce sa odohráva za monitorom počítača, preto keď môžem, trávim svoj voľný čas vonku. Hoci a možno práve preto, že pracujem v jazdectve utekám práve do stajne, kde si vyčistím hlavu. Nie je to len o jazdení, ale aj práci, ktorá je tam vždy viac než dosť.

V stajni, akoby čas ubiehal pomalšie, ani nemrknete a niekoľko hodín je preč. A celú tú dobu je človek v podstate vonku, či je leto alebo zima. Preto si dávam záležať na tom aké oblečenie a topánky mám na sebe. A ako každú ženskú ma zaujíma nielen funkčnosť, ale aj vzhľad.

Pre tieto dni, kedy som v stajni a vonku už nie je úplne najteplejšie som si vybrala členkové topánky Bennon Terenno High . Nielen, že sú to pevné topánky, ktoré ma nezradia v akomkoľvek teréne, ako už ich názov napovedá, ale navyše vyzerajú naozaj dobre. Na jeseň a zimu sa to v ohradách u koní mení na chodník odvahy, či už je všade blato alebo to zmrzne, ale ja viem, že ma tie topánky nenechajú v štichu. Nikdy som sa nešmykla, nemala problém prekonať rozšliapané a zamrznuté ohrady a čo viac, nikdy som v topánkach nemala mokro. Vďaka vodeodolnej membráne REGI-TEX som jednoducho v suchu.

Keď som v nich vkročila do stajne prvýkrát, všetkých mojich priateľov tieto topánky nadchli. Teraz už je tomu asi 5 rokov a keď príde prvé chladné počasie, celá stajňa vytiahne Terenna . Či už sú to chlapi, ktorí zastanú ťažkú ​​prácu okolo stajne, alebo dievčatá, ktoré sa starajú o kone a vedú jazdecké krúžky pre deti aj v mrazoch niekoľko hodín.

V stajni sa topánky vážne nešetria a často boli po jednej zime odrovnané, preto sme radi, že sme našli také, ktoré s nami dokážu udržať krok.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

Predavajúci: PRACOVNÉ ODEVY KADO, s. r. o., OC VIRMA, JUH III., Suchoňova 3527/4, 05801 Poprad, IČO: 50637819, DIČ: 2120400183, IČ DPH: SK2120400183

Obrázky sú ilustračné. Dodávateľ si vyhradzuje právo na typografické chyby. www.pracovneodevykado.sk © 2020, Všetky práva vyhradené.