NEURUM CLS PLUS nohavice
- ⭐️ Novinka
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- NEURUM CLS PLUS nohavice🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS87,02 €/ KS70,75 € bez DPH
• men's work pants made of elastic TRIFIBETEX material in combination with durable CORDURA® fabfric used for reinforcing the most stressed parts
• reinforced knee areas with optional side inserting of the knee protectors
• elastic waist
• 2 side pockets
• 2 back pockets
• left thigh multifunctional pocket
• reflective elements in a matching color
• extendable length of legs
| Status | Novinka |
|---|---|
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 62% bavlna, 35% polyester, 3% Spandex, 260 g/m², TRIFIBETEX |
| Vystužený vrchný odev | 95% polyamid (nylon), 5% Spandex, 245 g/m², Cordura® |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Slim |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky, Reflexné prvky |
| Priemysel | Preprava a skladovanie, Stavba |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané |














