NEURUM PFM PLUS nohavice
- ⭐️ Novinka
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- NEURUM PFM PLUS nohavice🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS90,37 €/ KS73,47 € bez DPH
• men´s working pants from unique 4way stretch material TRIFIBETEX PRO in combination with durable CORDURA® fabric used for reinforcing the most stressed parts
• reinforced knee areas with optional side insertion knee pads
• elastic waist
• 2 side pockets
• 2 back pockets
• left thigh multifunctional pocket
• reinforced crotch
• reflective details
• extendable length of legs
| Status | Novinka |
|---|---|
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 90% polyamid (nylon), 10% Spandex, 240 g/m², TRIFIBETEX PRO, 4-way stretch |
| Vystužený vrchný odev | 95% polyamid (nylon), 5% Spandex, 245 g/m², Cordura® |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Slim |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky, Reflexné prvky |
| Priemysel | Preprava a skladovanie, Stavba |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané |














