1. Úvod
  2. BLOG
  3. Stavba a priemysel
  4. Unikátny systém zapínania pomocou koliečka
  • Štítky blogu

zľavu na všetko získate nákupom nad: €200-5%, 500-10%, 1000-15%, 3000-20%

Unikátny systém zapínania pomocou koliečka

S takmer 14 miliónmi ciferníkov Boa po celom svete ocenený patentovaný systém uzatvárania Boa znovu objavuje spôsob, akým obuv funguje.

Kľúčové vlastnosti

 

Odolný. Boa šnúrky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele leteckej triedy a sú silnejšie na gram ako pancier tanku.

Celodenný komfort. Boa navijaky vám umožňujú nastaviť perfektné napnutie šnúrky pre prispôsobenie bez tlakových bodov.

Rýchle zapnutie, rýchle vypnutie.  Systém zatvárania Boa je rýchly. Máte dôležitejšie veci na práci, ako zaviazať si topánky.

Zabezpečiť. Akonáhle je napätie uzamknuté, kotúče a šnúrky Boa zostanú tak.

Úprava za chodu. Jednoduché nastavenie napätia šnúrky jednou rukou rýchlym otočením ciferníka Boa.

Ľahko sa čistí. Uzávery Boa odvádzajú blato, špinu a špinu a dajú sa ľahko umyť

 

 


QLS rýchlošnúrovací systém PANDA

V rámci nepretržitého výskumu v oblasti vývoja nových materiálov a komponentov, Panda Safety nedávno navrhla revolučný šnurovacie systém QLS (Quick Lacing Systém). Tento šnurovací systém predstavuje zásadnú inováciu v oblasti pohodlia pracovnej obuvi. Zaručuje, že sa topánka nerozviaže, zároveň môžete definitívne zabudnúť na pľuzgiere, pretože pracovná obuv perfektne priľne k vašej nohe.

Viazanie QLS je až návykovo jednoduché - otočením v smere hodinových ručičiek topánku utiahnete, otočením v protismere mierne povolíte a doladíte. Vďaka tomu obuv na nohe perfektne sedí, nehrozí rozviazaná šnúrka a topánka zostáva stále rovnako utiahnutá.

Rovnako jednoduché je aj rozväzovanie. Proste len stlačíte tlačidlo na topánke a šnúrky sa rozviažu. Okrem kolieska totiž na topánkach nájdete i unikátne šnurovanie - šnúrky sú neustále v ľahkom napätí, takže sa v špeciálnych očkách pohybujú pravidelne a voľne. Vďaka tomu sa šnurovanie nezadrhává a tiež dlhšie vydrží.

Chcete si revolučný spôsob naviazaní topánok vyskúšať? Skladom máme hneď niekoľko modelov obuvi Panda, okrem iného:

  • Poltopánka Panda No. Five- nízke pracovné topánky z lícovej kože s nekovovou tužinkou a stielkou z žiaruvzdorného aramidu.
  • Kotníková obuv Panda No. Six  - táto bezpečnostná obuv má rovnakú výbavu ako poltopánky No. Five, ale hodí sa pre náročnejšie povolania vyžadujúce ochranu členku.
  • Poltopánka Panda Huayra - bezpečnostná poltopánka s kovovou tužinkou a stielkou odolnou proti prepichnutiu.
  • Kotníková obuv Panda Hijet - bezpečnostná členková obuv s kovovou tužinkou a stielkou odolnou proti propíchnutní, navyše ponúka aj ochranu členku.

ATOP = rýchlošnúrovací systém pomocou koliečka

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

Predavajúci: PRACOVNÉ ODEVY KADO, s. r. o., OC VIRMA, JUH III., Suchoňova 3527/4, 05801 Poprad, IČO: 50637819, DIČ: 2120400183, IČ DPH: SK2120400183

Obrázky sú ilustračné. Dodávateľ si vyhradzuje právo na typografické chyby. www.pracovneodevykado.sk © 2020, Všetky práva vyhradené.