Bunda CXS BEDFORD WINTER, výstražná, zimná, pánska, softshell, žlto-petrolejová
- 🏬 skladom v predajni PP

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty2
Bunda CXS BEDFORD WINTER, výstražná, zimná, pánska, softshell, žlto-petrolejová🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks86,87 €/ ks70,63 € bez DPH
Pánska výstražná zateplená bunda s odopínacou kapucňou, odolná proti vode a vetru. Fleecový golier, vetranie v podpazuší, nastaviteľné manžety na rukávoch, vnútorné manžety v rukávoch, kryté zapínanie na zips a druky, náprsné a bočné vrecká na zips, v pravej náprsnej kapse odnímateľné puzdro na ID kartu, segmentované reflexné pásky, kontrastné HV červené a petrolejové doplnky, vnútorné náprsné vrecká, sťahovanie v dolnom okraji, TPU membrána, odolnosť materiálu proti prenikaniu vody 8000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 5000 g/m2/24h.
Odporúčané použitie: stavebníctvo, cestári, vodiči, letecká a lodná doprava, logistika, vodiči kamiónov, polícia.
| Normy | EN ISO 20471, EN 14058 |
|---|---|
| Sezóna | Zimná |
| Svrchný materiál | 100 % polyester |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 8 000 mm |
| Paropriepustnosť | 5 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Zateplenie | 100 % polyester, 100 g/m2 |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |
























