KNOXFIELD HVPS oboustr.vesta

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty3
KNOXFIELD HVPS oboustr.vesta🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS79,47 €/ KS64,61 € bez DPH
• obojstranná pánska zateplená vesta
• jednostranná HI-VIS vrstva s tlačenými 5 cm reflexnými pruhmi
• obojstranne využiteľné bočné vrecká
• 600D Oxford zosilnenie v oblasti ramien
• reflexné paspulky
• elastický náplet v páse
| Status | Na objednávku |
|---|---|
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 200 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vystužený vrchný odev | 100% polyester, 260 g/m², Oxford |
| Vnútorná podšívka odevu | 100% polyester, 58 g/m², taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu | 100% polyester, 180 g/m² |
| Vlastnosti | Obojstranný design |
| Počet cyklov | 25 |
| Priemysel | Stavba, Ťažký priemysel, Preprava a skladovanie |
| Údržba | Prať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané |





















