MALTON softshell. bunda HV
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- MALTON softshell. bunda HV🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS54,35 €/ KS44,19 € bez DPH
Popis
• hi-vis soft shellová bunda s dvoma bočnými vreckami
• náprsné vrecko na zips
• sťahovanie v spodnej časti
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná vrstva podšívky odevu: | 100% polyester |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 310 g/m², Povrstvenie: TPU |
| Vlastnosti: | Prievudušný |
| Vodeodolný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 500 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálpolyester/TPU
ZnačkaCERVA
VlastnostiPriedušný, Vodeodolný
Počet cyklov25
Vrchná vrstva podšívky odevu100% polyester
Vodeodolnosť8 000 mm
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty















