Reflexné montérkové nohavice MAX NEO HV CERVA

Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty2
Reflexné montérkové nohavice MAX NEO HV CERVA🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS24,35 €/ KS19,80 € bez DPH
Popis
• men´s HI-VIS working pants with elastic waist
• 2 side pockets
• 1 thigh pocket
• 2 back pockets with velcro closure
• 2 sewn 7,5 cm wide reflective stripes on each bottom leg
• knee parts reinforcement
• extendable leg length
| Status: | Už čoskoro |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| vrchný HI-VIS materiál: | 65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m² |
| Priemysel: | Strojárstvo |
| Stavba | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálbavlna-polyester
ZnačkaCERVA
StatusBestseller
Počet cyklov25
ŠtýlRelax
Odporúčaný priemyselStrojárstvo, Stavba
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty























