Reflexné montérkové nohavice MAX VIVO HV FP CERVA
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty1
- Reflexné montérkové nohavice MAX VIVO HV FP CERVA🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS42,20 €/ KS34,31 € bez DPH
Popis
men´s HI-VIS working pants with elastic waist; 2 multifunctional flying pockets; 2 printed 7,5 cm wide reflective stripes on bottom legs; Oxford 600D knee parts reinforcement with possible knee pads insertion; extendable length of legs option
| Status: | Už čoskoro |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| vrchný HI-VIS materiál: | 65% polyester, 35% bavlna, 250 g/m² |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Stavba | |
| Strojárstvo | |
| Počet cyklov: | 50 |
| Vlastnosti: | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálbavlna-polyester
ZnačkaCERVA
VlastnostiVrecká pre nákolenníky
Počet cyklov50
ŠtýlRelax
Odporúčaný priemyselPreprava a skladovanie, Stavba, Strojárstvo
Spevnené vrecká na kolenách 100% polyester, OXFORD
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty
















