MURCIA HV SOFTSHELL bunda
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- MURCIA HV SOFTSHELL bunda🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS52,55 €/ KS42,72 € bez DPH
Popis
• pánska full Hi-Vis softshellová bunda s TPU membránou
• zapínanie na zips
• nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips
• reflexné pruhy na ramenách
• rukávoch a spodnej časti o veľkosti 5 cm
• 1 náprsné vrecko a 2 bočné vrecká na zips
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 94% polyester, 6% elastan, 300 g/m² |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Stavba | |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 600 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
ZnačkaCERVA
VlastnostiVodeodolný, Priedušný
Počet cyklov25
Vodeodolnosť8 000 mm
Odporúčaný priemyselPreprava a skladovanie, Stavba
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty














