NEURUM NORDICS HV DW nohavice CERVA
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty5
- NEURUM NORDICS HV DW nohavice CERVA🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS85,72 €/ KS69,69 € bez DPH
Popis
• pánske pracovné nohavice HI-VIS s elastickým pásom s 2 bočnými odnímateľnými multifunkčnými 'lietajúcimi' vreckami
• 2 zadné vrecká so zapínaním na suchý zips
• 2 multifunkčné stehenné vrecká
• elastické inovatívne materiály TRIFIBETEX PRO® a TRIFIBETEX VIS®
• odolné trojité šitie na nohaviciach a páse
• zosilnenie CORDURA® v oblasti kolien s možnosťou vloženia kolenných výstuh
• 7, 5 cm široké potlačené segmentové reflexné pruhy
• reflexné prvky vo farbe
• nastaviteľná dĺžka nohavíc
| Status: | Na objednávku |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 1 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 90% polyamid (nylon), 10% Spandex, 260 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | 95% polyamid (nylon), 5% Spandex, 230 g/m², CORDURA® |
| vrchný HI-VIS materiál: | 94% polyester, 6% Spandex, 250 g/m² |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Stavba | |
| Vlastnosti: | Detachable pockets |
| Počet cyklov: | 25 |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Slim styl |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálpolyester/spandex
ZnačkaCERVA
StatusNa objednávku
Počet cyklov25
ŠtýlSlim
Odporúčaný priemyselPreprava a skladovanie, Stavba
Spevnené vrecká na kolenách 95% polyamid (nylon), 5% Spandex, 245 g/m², CORDURA®
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty























