Bunda CXS LAVAL, pánska, čierna
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Bunda CXS LAVAL, pánska, čierna🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks33,14 €/ ks26,94 € bez DPH
Pánska softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou, odolná proti vode a vetru, zapínanie na zips, vetranie v podpazuší, rukávy s vnútornými manžetami, stiahnutie v dolnom okraji, spodné vrecká na zips, reflexné doplnky, TPU membrána. Odolnosť materiálu proti prenikaní vody 10 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24h.
| Materiálové složenie | 96% polyester 4% elastan, podšívka - 100% polyester |
|---|---|
| Gramáž | 280 g/m2 |
| Svrchný materiál | 96 % polyester 4 % elastan, 280 gsm |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 10 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |














