Bunda CXS NEVADA, detská, ružová

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
Bunda CXS NEVADA, detská, ružová🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks30,79 €/ ks25,03 € bez DPH
Deti softshellová bunda s odopínacou kapucňou, odolná proti vode a vetru, zapínanie na zips, bočné vrecká na zips, rukávy s vnútornými manžetami, stiahnutie v dolnom okraji, reflexné doplnky, TPU membrána. Odolnosť materiálu proti prieniku vody 5 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24h.
| Gramáž | 300 g/m2 |
|---|---|
| Vrchný materiál | 96 % polyester 4 % elastan |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 5 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Detské |




















