Bunda CXS NORFOLK, pánska, čierna s HV žlto/oranžovými doplnkami, vel. M
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Hodiace sa produkty4
- Bunda CXS NORFOLK, pánska, čierna s HV žlto/oranžovými doplnkami, vel. M🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks55,28 €/ ks44,94 € bez DPH
Pánska softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou, odolná proti vode a vetru, zapínanie na zips, vetranie v podpazuší, náprsné vrecko na zips, bočné vrecká na zips, vnútorné manžety v rukávoch, sťahovanie v dolnom okraji, reflexné doplnky, TPU membrána. Odolnosť materiálu proti prieniku vody 8 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24h.
| Normy | EN ISO 13688 |
|---|---|
| Gramáž | 300 g/m2 |
| Svrchný materiál | 96 % polyester 4 % elastan |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Voděodolnosť | 8 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |

















