KNOXFIELD PROFI HV bunda

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty3
KNOXFIELD PROFI HV bunda🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS100,23 €/ KS81,49 € bez DPH
• pánska vetru a vode odolná hi-vis bunda s odopínacou kapucňou
• zips krytý légou s uchytením na suchý zips
• nastaviteľná šírka spodného obvodu sťahovacou šňúrkou
• nastaviteľná šírka obvodu rukávov na suchý zips
• 2 postranné vrecká na zips
• 1 náprsné vrecko na zips
• 1 vnútorné vrecko na zips
• termoizolačná podšívka
• reflexné lemovka a segmentované reflexné pruhy
• pútka na prichytenie vnútorných voliteľných búnd
| Normy: | EN ISO 13688:2013 |
|---|---|
| EN 343:2019 | 33X | |
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, Povrstvenie: TPU |
| Vnútorná podšívka odevu: | 100% polyester |
| Priemysel: | Stavba |
| Vlastnosti: | Vodeodolný |
| Prievudušný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 5000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 15000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |

Kolekcia KNOXFIELD PROFI
Jedinečným riešením 4v1 je parka, do ktorej je možné pripevniť jednu z troch vnútorných vložiek. Je len na vás a počasie, akú vhodnú použijete. Navyše, každý kus oblečenia je možné nosiť samostatne.
Systém KNOXFIELD PROFI pozostáva z:
- vonkajšia parka
- vnútorná obojstranná bunda/vesta s odnímateľnými rukávmi
- vnútorná softshellová bunda
- vnútorná obojstranná mikina

Sortiment PROFI zahŕňa obojstrannú mikinu, softshellovú bundu, zateplenú obojstrannú bundu s odopínateľnými rukávmi a nepremokavú vetruodolnú bundu, všetky modely v HI-VIS prevedení (výstražná žltá s potlačou segmentovaných reflexných pruhov v kombinácii s čiernou). Každá z týchto búnd sa dá nosiť samostatne, ale boli navrhnuté tak, aby sa dali navzájom kombinovať.
Ako to funguje?
Ako vrchná vrstva slúži nepremokavá vetruodolná bunda s termoizolačnou podšívkou. Ľahko do nej zazipsujete ďalšiu bundu alebo mikinu z radu PROFI, podľa počasia a vašich potrieb. Vnútorná bunda sa dá nosiť aj dvoma spôsobmi, buď s HI-VIS dizajnom, alebo s čiernym navrchu. Séria KNOXFIELD PROFI vás ochráni pred vetrom, dažďom, chladom a navyše vám zaručí, že budete vždy videní aj v tme či hmle.






















