Bunda CXS VEGAS, zimná, pánska, žlto-čierna
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Hodiace sa produkty2
- Bunda CXS VEGAS, zimná, pánska, žlto-čierna🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks55,45 €/ ks45,08 € bez DPH
Pánska zateplená softshellová bunda, odolná proti vode a vetru, vetranie v podpazuší, odnímateľná kapucňa, regulovateľná manžeta na rukávoch a pružná manžeta v rukávoch, sťahovanie v dolnom okraji, čierne reflexné výpustky, TPU membrána, odolnosť materiálu proti prenikaniu vody 10 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24 h, podšívka je kombináciou materiálov s fleece, na ľavom spodnom rukáve kapsička na zips, 2 spodné vrecká na zips, vnútorné vrecko.
| Gramáž | 280 g/m2 |
|---|---|
| Sezóna | Zimná |
| Svrchný materiál | 96 % polyester, 4 % elastan |
| Podšívka | 100 % polyester - fleece |
| Vodoodolnosť | 10 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Zateplenie | 100 % polyester, 150 g/m2 |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |



















