Nohavice CXS TRENTON, zimný softshell, pánske, čierne
- 🏬 skladom v predajni PP

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty5
Nohavice CXS TRENTON, zimný softshell, pánske, čierne🚚 CXS dodanie 3-7 dní 970 ks43,52 €/ ks35,38 € bez DPH
Pánske softshellové nohavice pre voľný čas, odnímateľné traky s nastaviteľnou veľkosťou, flexibilný pás s možnosťou úpravy veľkosti, 2 predné vrecká na zips, zadné vrecko na zips, vetranie na stehne, zips dole na nohaviciach, vnútorný protisnežný pás v spodnej časti nohavíc, reflexné doplnky, TPU membrána. Odolnosť materiálu proti prieniku vody 5000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 5000 g/m2/24h.
| Gramáž | 310 g/m2 |
|---|---|
| Sezóna | Zimná |
| Svrchný materiál | 94 % polyester 6 % elastan |
| Vodoodolnosť | 5 000 mm |
| Paropriepustnosť | 5 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexné doplnky | Áno |
| OEKO-TEX® STANDARD 100 | Áno |
| Pohlavie | Pánske |


























