Bunda CXS BENSON, výstražná, softshell, pánska, oranžovo-modrá

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
Bunda CXS BENSON, výstražná, softshell, pánska, oranžovo-modrá🚚 CXS dodanie 3-7 dní 41 ks49,74 €/ ks40,44 € bez DPH
Pánska výstražná softshellová bunda, odolná proti vode a vetru, náprsní kapsa na zips, segmentované reflexné pásky, kontrastné oranžové a reflexné doplnky, vnútorná náprsní kapsa, vnútorné manžety v rukávoch, sťahovanie v dolnom okraji, TPU membrána, odolnosť materiálu proti prenikaniu vody 5 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24h. Odporúčané použitie: stavebníctvo, cestári, vodiči, letecká a lodná doprava, logistika, vodiči kamiónov, polícia.
| Normy | EN ISO 20471 |
|---|---|
| Gramáž | 300 g/m2 |
| Svrchný materiál | 100 % polyester |
| Podšívka | 100 % polyester - fleece |
| Vodoodolnosť | 5 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |
















