Strečové pracovné nohavice DAYBORO PFM Nylon
- ⭐️ Novinka

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty3
Strečové pracovné nohavice DAYBORO PFM Nylon🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS55,50 €/ KS45,12 € bez DPH
• polyesterová strečová tkanina
• multifunkčné bočné vrecká
• vystužený rozkrok
• výstuž v oblasti kolien s voliteľným vkladaním chráničov kolien
• reflexné detaily
• nastaviteľná dĺžka nohavíc
| Status | Novinka |
|---|---|
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 280 g/m², 4-way stretch |
| Spevnená sedacia časť | 90% polyamid (nylon), 10% Spandex, 260 g/m² |
| Spevnené vrecká na kolenách | 96% polyester, 4% Spandex, 220 g/m² |
| Predĺžená dĺžka nohavice | 5 cm |
| Štýl | Regular |
| Vlastnosti | Vrecká pre nákolenníky, Reflexné prvky |
| Údržba | Prať na 40 °C, normálny proces prania, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Žehliť pri maximálnej teplote 100 °C, Chemické čistenie zakázané |






















