EMERTON STRETCH kombinéza
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- EMERTON STRETCH kombinéza🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS66,83 €/ KS54,33 € bez DPH
Popis
• pracovná vysokoodolná elastická kombinéza s elastickým pásom
• multifunkčné vrecká
• 2 náprsné vrecká vrátane jedného na mobilný telefón
• výstuž Oxford 600D v lakťových a kolenných vreckách na vloženie chráničov kolien
• odopínateľné rukávy s pletenými elastickými manžetami
• reflexné segmenty
• predĺžiteľná dĺžka nohavíc
| Status: | Už čoskoro |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia: | 65% polyester, 32% bavlna, 3% Spandex, 245 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | OXFORD |
| Priemysel: | Strojárstvo |
| Stavba | |
| Vlastnosti: | Odnímateľné rukávy |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Relax |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálpolyester, bavlna, spandex
ZnačkaCERVA
VlastnostiOdnímateľné rukávy, Reflexné prvky
ŠtýlRelax
Odporúčaný priemyselStrojárstvo, Stavba
Spevnené vrecká na kolenách 100% polyester, OXFORD
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty














