KEILOR STRETCH nohavice sivá 50
Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty3
- KEILOR STRETCH nohavice sivá 50🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS36,72 €/ KS29,85 € bez DPH
Popis
• high quality men's work pants made of elastic material
• multifunctional pockets
• reinforced knee area with the possibility of inserting knee reinforcements
• tab on the leg allowing the length to be extended by up to 5 cm
• decorative stitching
| Status: | Už čoskoro |
|---|---|
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
| Vrchná časť oblečenia: | 98% bavlna, 2% elastan, 265 g/m² |
| Vystužený vrchný odev: | 100% OXFORD |
| Vlastnosti: | Vrecká pre nákolenníky |
| Predĺžená dĺžka nohavice: | 5 cm |
| Štýl: | Regular |
| Údržba: | Prať na 40 °C, normálny proces prania |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálbavlna-elastan
Farbasivá
Farba2sivá
ZnačkaCERVA
StatusBestseller
VlastnostiVrecká pre nákolenníky
ŠtýlStrih
Odporúčaný priemyselStrojárstvo, Preprava a skladovanie
Spevnené vrecká na kolenách 100% OXFORD
Dokumenty





















