KNOXFIELD HVPS softshell bunda

Späť
Ďalší
Pridané do obľúbených
Produkt ľahko nájdete vo svojom zozname obľúbených, odkiaľ ho môžete kedykoľvek pridať do košíka alebo zdieľať s ostatnými.
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Hodiace sa produkty4
KNOXFIELD HVPS softshell bunda🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KScena od 65,48 €/ KScena od 53,24 € bez DPH
Popis
• HI-VIS softshellová bunda s kapucňou
• PU membrána zaisťuje vodeodolnosť a paropriepustnosť
• sedlo v kontrastnej čiernej farbe lemovanej reflexnou paspulkou
• 600D Oxford zosilnená oblasť ramien
• tlačené 5 cm reflexné pruhy
• 2 bočné vrecká, 1 náprsné vrecko
• 2 vnútorné vrecká
• nastaviteľná šírka rukávov a obvodu pása
| Normy: | EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 2 | |
| Vrchná časť oblečenia: | 100% polyester, 290 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vystužený vrchný odev: | 100% polyester, OXFORD |
| Priemysel: | Preprava a skladovanie |
| Vlastnosti: | Prievudušný |
| Vodeodolný | |
| Počet cyklov: | 25 |
| Paropriepustnosť: | 4000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec: | 8000 mm |
| Údržba: | Prať na 40 °C, jemný prací proces |
| Nebieliť | |
| Nesušiť v bubnovej sušičke | |
| Nežehliť | |
| Chemické čistenie zakázané |
Parametre
VýrobcaCERVA
Materiálpolyester, polyuretán
ZnačkaCERVA
VlastnostiPriedušný, Vodeodolný
Počet cyklov25
Vystužený vrchný odev100% polyester, OXFORD
Vodeodolnosť8 000 mm
Odporúčaný priemyselPreprava a skladovanie
Tovar zaradený v kategóriách
Dokumenty





















