Reflexná 3/4 zateplená bunda SEFTON CERVA

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
Reflexná 3/4 zateplená bunda SEFTON CERVA🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní > 100 KS36,53 €/ KS29,70 € bez DPH
• pánska nepremokavá zimná bunda s integrovanou kapucňou, priedušná
• reflexné pruhy na ramenách, okolo hrudníka, bokov a rukávov
• 2 veľké predné vrecká
• sťahovanie v páse
• vnútorné pletené manžety
• bunda má certifikát EN ISO 20471: Trieda 3, neplatí pre farby 50 kráľovská modrá a 41 námornícka
| Status | Bestseller |
|---|---|
| Normy | EN ISO 13688:2013+A1:2021, EN 342:2017 | 0,347 m2K/W(B)3WP, EN 343:2019 | 41X, EN ISO 20471:2013+A1:2016 | Class: 3 |
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 190 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu | 100% polyester, 160 g/m² |
| Vodný stĺpec | 5000 mm |
| Vlastnosti | Priedušný, Vodeodolný, Vetruvzdorný |
| Počet cyklov | 25 |
| Priemysel | Stavba, Preprava a skladovanie |
| Údržba | Prať na 40 °C, veľmi jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané |
















