Bunda CXS ARIZONA, zimná, dámska, sivá
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Bunda CXS ARIZONA, zimná, dámska, sivá🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 1000 ks51,13 €/ ks41,57 € bez DPH
Dámska zateplená bunda s kapucňou, odolná proti vode a vetru. Bunda má menšie vrecká na zips a pod nimi vrecká kryté klopou s reflexnými doplnkami, regulovateľné manžety na rukávoch, pružné vnútorné manžety, sťahovanie v dolnom okraji, vnútorné náprsné vrecko, TPU membrána, lepené švy. Na kapucni sú umiestnené čierne reflexné doplnky. Odolnosť materiálu proti prenikaniu vody 5000 mm, paropriepustnosť 3000 g/m2/24h.
| Gramáž | 140 g/m2 |
|---|---|
| Sezóna | Zimná |
| Svrchný materiál | 100 % polyester |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 5 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| TPU membrána | ÁNO |
| Zateplenie | 100 % polyester |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Dámske |
















