Bunda CXS KENOVA, zimná, dámska, čierno-žltá
- 🏬 skladom v predajni PP
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- Bunda CXS KENOVA, zimná, dámska, čierno-žltá🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks41,44 €/ ks33,69 € bez DPH
Dámska zateplená bunda, odolná proti vode a vetru, kapucňa napevno, regulovateľné manžety na rukávoch, spodné vrecká na zips, reflexné doplnky, sťahovanie v dolnom okraji, vnútorné náprsné vrecko, lepené švy, odolnosť materiálu proti prenikaniu vody 2 000 mm, paropriepustnosť 2 000 g/m2/24h.
| Sezóna | Zimná |
|---|---|
| Svrchný materiál | 100 % polyester, 110 g/m2 |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 2 000 mm |
| Paropriepustnosť | 2 000 g/m2/24hod |
| Zateplenie | 100 % polyester, 140 g |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Dámske |















