DAYBORO parka čierna S
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Dokumenty
- DAYBORO parka čierna S🚚 CR/Dlt dodanie 3-10 dní 16 KS74,91 €/ KS60,90 € bez DPH
• pánska zimná bunda s odopínacou kapucňou
• predĺžená zadná časť
• 1 hrudné vrecko na zips
• 2 bočné vrecká na zips
• 2 vnútorné vrecká na zips
• zips zakrytý rázporkom so suchým zipsom
• nastaviteľná sťahovacia šnúrka v kapucni a na dolnom okraji
• fleece v golieri a kapucni
• lemy rukávov nastaviteľné na suchý zips
• prístup na vyšívanie v dolnej časti chrbta
• reflexný odtieň vo farebných častiach
| Normy | EN ISO 13688:2013, EN ISO 13688:2013+A1:2021 |
|---|---|
| Vrchná časť oblečenia | 100% polyester, 120 g/m², Povrstvenie: polyurethane |
| Vnútorná podšívka odevu | 100% polyester, taffeta |
| Vnútorná izolácia odevu | 100% polyester, 160 g/m² |
| Paropriepustnosť | 3000 g/m2/24h |
| Vodný stĺpec | 3000 mm |
| Vlastnosti | Vodeodolný, Priedušný |
| Priemysel | Strojárstvo, Stavba |
| Údržba | Prať na 40 °C, jemný prací proces, Nebieliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nežehliť, Chemické čistenie zakázané |


















