Bunda CXS NORFOLK, zimná, pánska, čierna s HV modro/červenými doplnkami

- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
Bunda CXS NORFOLK, zimná, pánska, čierna s HV modro/červenými doplnkami🚚 CXS dodanie 3-7 dní > 100 ks80,20 €/ ks65,20 € bez DPH
Pánska zateplená softshellová bunda s odnímateľnou kapucňou, odolná proti vode a vetru, zapínanie na zips, vetranie v podpazuší, náprsné vrecká na zips, v pravej kapse odnímateľné puzdro na ID kartu, bočné vrecká na zips, vnútorné vrecká, vnútorné manžety v rukávoch, sťahovanie v dolnom okraji, reflexné doplnky, TPU membrána, vnútorný otvor na zips pre aplikáciu výšivky. Odolnosť materiálu proti prieniku vody 8 000 mm mimo oblasť švov, paropriepustnosť 3 000 g/m2/24h.
| Gramáž | 300g/m2 |
|---|---|
| Sezóna | Zimná |
| Svrchný materiál | 100 % polyester ripstop |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Vodoodolnosť | 8 000 mm |
| Paropriepustnosť | 3 000 g/m2/24hod |
| Zateplenie | 100 % polyester |
| Reflexné doplnky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |



















