Bunda CXS DURHAM, pánska, žlto-čierna, vel. L
- Popis
- Parametre
- Recenzie 0
- Bunda CXS DURHAM, pánska, žlto-čierna, vel. L🚚 CXS dodanie 3-7 dní 81 ks38,67 €/ ks31,44 € bez DPH
Pánska softshellová bunda, odolná proti vode a vetru, odnímateľná kapucňa, pružné manžety na rukávoch, sťahovanie v dolnom okraji, čierne reflexné výpustky, fleecový golier aj vnútorná strana bundy, TPU membrána, odolnosť materiálu proti prenikaniu vody (mimo oblasť švov a mimo materiálu okolo vreciek) 10 000 mm, paropropustnosť 3 000 g/m2/24 hod. Na ľavom rukáve vrecko na zips, 2 spodné vrecká na zips, náprsné vrecko na zips.
| Materiálové složení | 96% polyester 4% elastan, podšívka - 100% polyester - fleece |
|---|---|
| Gramáž | 280 g/m2 |
| Svrchní materiál | 96 % polyester 4 % elastan |
| Podšívka | 100 % polyester |
| Voděodolnost | 10 000 mm |
| Paropropustnost | 3 000 g/m2/hod. |
| TPU membrána | ÁNO |
| Reflexní doplňky | Áno |
| Pohlavie | Pánske |














